Skip to main content

Znamy już dokładny plan na Warsztaty z Jogą (28-30.06.24)

 

Warsztaty "Weekend z Jogą" to odpoczynek dla ducha i ciała, czas w którym wszystkimi zmysłami chłonąć będziecie jogę na najwyższym poziomie, 24 godziny na dobę, w  wydaniu prof. Janusza Szopy, twórcy Stowarzyszenia Jogi Akademickiej. Wszystko rozgrywać się będzie w malowniczej, tętniącej życiem o tej porze, miejscowości uzdrowiskowej - Ciechocinek koło Torunia. 

Zapisy: 

https://www.maraton.pl/component/dpcalendar/event/23.html?calid=60

Data: 28-30.06.2024 (piątek-niedziela)

Przyjazd do godziny 16.00 w piątek (kolacja)

Wyjazd w niedzielę po obiedzie (około 14.00)

Organizator: Toruński Związek TKKF oraz Stowarzyszenie Jogi Akademickiej prof. Janusza Szopy

Koszt: 790 zł (cena obejmuje uczestnictwo w zajęciach, 2 doby w pokoju 2-osobowym, pełne wyżywienie)

Warunki uczestnictwa:

- wysłanie formularza zgłoszeniowego (strona główna – zakładka - Zapisz się na kurs – Weekend z Jogą)

- przelanie zaliczki, po przesłaniu formularza zgłoszeniowego, najpóźniej  do 30.05.3024 na konto: Bank Pekao S.A. I O. w Toruniu 39 1240 4009 11110000 4490 7040

Warunkiem uruchomienia tego wydarzenia jest zgłoszenie minimalnie 20 osób. Jednak z uwagi na utrzymanie wysokiego standardu warsztatów nie przewidujemy grup powyżej 30 osób.

Miejsce: Sanatorium Gracja w Ciechocinku; ul. Wojska Polskiego 3

https://www.sanatoriumgracja.pl/kontakt

O wydarzeniu:

Całe wydarzenie będzie nadzorowane przez prof. Januszę Szopę – charyzmatycznego twórcę jogi akademickiej. Dziś joga to nie tylko świadoma forma ćwiczeń, które wspomagają postawę, minimalizują napięcia i stresy, ale styl życia, który jednoczy ludzi. Dlatego, od popołudnia piątkowego 28.06.24 aż do niedzieli 30.06.2024 będą Państwo mieli okazję praktykować jogę w różnych odsłonach, od łagodnej porannej jogi, przez intensywną praktykę asan, jagę radosną po jogę na pograniczu treningu funkcjonalnego. Atutem warsztatów jest czas spędzony razem, w którym możemy dzielić pasję i tworzyć unikalny klimat bycia w grupie

Do kogo kierowane są warsztaty

Dla wszystkich kochających jogę, ale i wszystkich szukających chwili odetchnienia w codziennym, zabieganym życiu. Atutem dodatkowym wydarzenia jest klimat uzdrowiskowy Ciechocinka jak i samego Sanatorium Gracja, w którym będziemy mieli przyjemność gościć.